О нас

about us

   Підприємство «Бетон - М» було засновано у 1999 році, як підприємство, яке спеціалізується на виробництві будівельної продукції та відпуску бетонної суміші. За увесь час існування підприємства, організація «Бетон - М» розширила свої можливості у виготовленні нових залізобетонних виробів та значно поліпшила виробничі потужності до нових технологій.

   Починаючи з виготовлення фундаментних блоків, плит перекриття, палі, перемичок та повного комплексу до колодязів «Бетон - М» розширили асортимент до залізобетонних фундаментів, лотків, прогонів, залізно-дорожні плити, опорні подушки, залізобетонні забори у комплекті, фундаментні балки, ригелі, залізобетонні колони, залізобетонні стойки та ін., також маємо можливість працювати з кожним клієнтом індивідуально підходячи до кожного замовлення.

   На підприємстві «Бетон - М» працюють кваліфіковані робітники у галузі виготовлення будівельних матеріалів, задіяно чимало виробничих потужностей, як галерея похилена (скіп), компресорна, закритий склад матеріалів, дві банкові вежі для схову цементу, механізована транспортна доріжка, мостові крани, козловий кран, кран-балка, столи для вібрування, пропарювальні камери оснащені новими за технологією паровими котлами, великий простір для зберігання готової продукції.

   За 2008 – 2017 роки, «Бетон - М» виготовляв та поставляв залізобетонну продукцію різного типу по всій території України, зокрема: по території м. Кременчук, Полтавської області від малих приватних підприємств до забудови багатоповерхових житлових будинків; до побудови об’єкту «Ворскла-Сталь» у м. Комсомольськ, Полтавської області; на побудову зернових елеваторів по території України від СП «Нібулон», філії: «Артемівська», «Глобинська», «Градижська» та «Кременчуцька» у Полтавській області; для будівництва «Єристівського ГЗК» у с. Єристівка Полтавської області; та для будівництва високовольтної лінії електропередач ТОВ «Хорос» у Житомирській області (с. Яблунець Ємельчанського району, с. Садки Ємельчанського району, с. Макарів Бердичівський район, с. Хомівка Радомишльський район, с. Черняхів Черняхівський район, с. Комарівка Володар-Волинський район), Київської області (с. Наливайківка Макарівський район), Запорізькій області (м. Мелітополь, м. Енергодар) та Херсонській області (с. Новотягинка Білозерський район, с. Горностаївка Горностаївського району, с. Обривки Новокаховського району, с. Тягинка Бериславського району, с. Корсунка Новокаховського району).

Связаться с нами